Par Anvol

Uzņēmums „Anvol“ piedāvā augstākās kvalitātes rotaļlietas un bērnu preces, kas atbilst drošības standartu prasībām. Dibināts 1995.gadā Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, šobrīd tas ir kļuvis par starptautisku uzņēmumu grupu, kas darbojas Baltijas jūras reģionā (Igaunija, Latvija, Lietuva, Kaļiņingradas apgabals) un Gruzijā. „Anvol“ pārstāvētie darbības segmenti ir vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Uzņēmuma galvenais birojs un loģistikas centrs atrodas Igaunijas pilsētā Maardu, netālu no Tallinas.

Vairāk nekā divus gadu desmitus „Anvol“ izplata daudzas pasaules mērogā zināmu zīmolu preces, pastāvīgi palielinot inovatīvo produktu piedāvājumu, tādā veidā nostiprinot savu vietu tirgū. Mūsu uzņēmums veic apjomīgas mārketinga investīcijas un sabiedrisko attiecību aktivitātes, lai vienmēr būtu soli priekšā konkurentiem, un mūsu partneri zina, ka šī stratēģija ir patiesi efektīva.

Mazumtirdzniecības segmentā piecās dažādās valstīs dabrojas vairāk kā 40 zīmolu veikalu XS Rotaļlietas un Chicco. Veikaliem ir centralizēta loģistika, kā arī kopēja mārketinga un klientu apkalpošanas stratēģija. Mazumtirdzniecības komanda ir atbildīga arīdzan par e-komercijas kanālu attīstību.

Mūsu loģistikas nodaļa piedāvā augstas klases importa un eksporta servisu, kas nodrošina profesionālu un elastīgu preču plūsmu mūsu sadarbības partneriem.

Vairāk kā 20 gadus darbojoties rotaļlietu un bērnu preču segmentā, „Anvol“ ir guvis vērienīgu pieredzi un neaizstājamas zināšanas. Tomēr mēs apzināmies, ka ir svarīgi pastāvīgi pilnveidoties, jo strādājam priekš vislabākajiem klientiem pasaulē – bērniem!